Pistolet Smith & Wesson M&P9 M2.0 OPTICS READY FULL SIZE SERIES TS (13567)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1SW-MP9-13567
 • Producent: Smith & Wesson
 • Kod producenta: 13567

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 980,00 zł brutto
 • 4 980,00 zł 4 490,00 zł
 • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

  Zamów
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Pistolet wyprodukowany przez Smith & Wesson, największe w Stanach Zjednoczonych i jedno z największych na świecie przedsiębiorstw produkujących broń palną od 1852 roku. Modele M&P (Military & Police) nawiązują do uznanych rewolwerów S&W Military & Police kalibru .38 Special z 1899 roku.

Zamek i lufę pistoletu wykonano z stali nierdzewnej, dodatkowo pokrywając ochronną powłoką Armornite® - powłoka antykorozyjna i zabezpieczenie przed refleksami światła. Szkielet wykonany jest z wysokiej jakości polimeru z możliwością zmiany profilu chwytu dzięki wymiennym nakładkom o różnych rozmiarach i powiększonym "bobrzym ogonem". Dodatkowo została zastosowana ulepszona tekstura chwytu pozwalająca strzelcowi lepsze kontrolowanie broni podczas strzału.

Jest to wersja Optics Ready, więc ma podcięcie pod kolimator oraz siedem płytek montażowych. Dodatkowo ta wersja jest wyposażona w zewnętrzny bezpieczny skrzydełkowy.

Zmodyfikowana budowa języka spustowego pozwala na jeszcze lepsze wyczucie spustu palcem i oddanie dokładniejszego i bardziej kontrolowanego strzału.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Kaliber: 9mm luger
Długość: 18,8 cm
Długość lufy: 4,25"
Materiał lufy: stal nierdzewna wykończona powłoką armornite®
Muszka: stalowa podwyższona z białym punktem
Szczerbinka: stalowa podwyższona z dwoma białymi punktami
Materiał szkieletu: polimer
Chwyt: polimerowy z wymiennymi nakładkami
Magazynek: 17-nabojowy
Gwarancja: 2 lata