Pistolet Smith & Wesson M&P9 M2.0 METAL COMPETITOR

  • 6 590,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Smith&Wesson M&P9 m2.0 METAL COMPETITOR to kolejna wariacja oparta o sprawdzoną konstrukcję M&P9. Tak jak w wersji METAL szkielet jest wykonany ze specjalnego stopu aluminium oraz tytanu, co zapewnia niesamowitą sztywność jednostki. Model Competitor został zaprojektowany specjalnie dla strzelców sportowych. Dłuższa lufa (5 cali) zapewnia mniejszą dynamikę pracy całego układu, co przekłada się na lepsze odczucia w trakcie strzelania. Jednocześnie dłuższa lufa zwiększa linie celowania, co może być przydatne podczas zgrywania muszki i szczerbiny. Warto zauważyć, że mimo większych wymiarów zamek został odchudzony zmniejszając masę zespołu ruchomego co wpływa na niezwiększony odrzut względem wersji 4,25".

Pistolet jest kompatybilny z większością dostępnych kolimatorów bez użycia dodatkowych płytek co przekłada się na bardziej pewny i niezawodny montaż. Chwyt posiada bardzo przyczepną strukturę podobną do papieru ściernego, co pozwala trzymać pistolet pewnie nawet w strzelaniu dynamicznym. 

Warto zwrócić uwagę na zupełnie nowy spust, który w tym modelu pracuję bardzo lekko i transparentnie, dzięki czemu możemy uzyskiwać bardzo wysokie wyniki.- Optymalny kąt chwytu 18 stopni dla naturalnego punktu celowania
- Cztery wymienne nakładki chwytu dla optymalnego dopasowania dłoni i zasięgu spustu - S, M, ML, L
- Teksturowany polimerowy przedni pasek chwytu
- Obustronny przycisk zrzutu magazynka (w zestawie zwykły oraz powiększony)
- Podcięcie pod kolimator (kompatybilne z dużą ilością celowników)
- Płaski spust M2.0 zapewnia spójne ułożenie palców, co pozwala na dokładniejsze i powtarzalne strzelanie
- Szyna  Picatinny na latarkę lub inne akcesorium
- Ułożona nisko oś otworu lufy sprawia, że ​​pistolet M&P jest wygodny w strzelaniu, zmniejszając podrzut lufy i pozwalając na szybsze namierzeniu celu
- Współpracuje z  dowolnym 17-nabojowy magazynek M2.0™
- W zestawie cztery 17-nabojowe magazynki z powiększoną stopką
- Pasuje do standardowej kabury M&P9
- W zestawie lejek magazynka.

Producent: Smith&Wesson
Masa: 850g
Kaliber: 9x19 mm Luger
Długość lufy: 5"
Muszka: stalowa, ze światłowodem
Szczerbinka: stalowa
Materiał szkieletu: aluminium i tytan
Wykończenie szkieletu: cerakote
Magazynek: 4 (17 nabojowe)