Pistolet Smith&Wesson SD9 DARK EARTH (DUAL TONE)

  • 2 690,00 zł 2 449,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Pistolet Smith&Wesson SD9 to połączenie pistoletu o pełnym chwycie z bardzo krótkim zamkiem. Ponad to jego bardzo delikatna budowa, niska waga oraz wąski profil sprawiają, że pistolet ten jest świetnym kompromisem między pistoletem typu FULL SIZE, a pistoletem do skrytego noszenia. Dzięki pełnemu chwytowi możemy w pełni kontrolować pracę pistoletu, zwłaszcza wtedy kiedy korzystamy z amunicji o zwiększonym ładunku i lekkim pocisku - które to najczęściej są wybierane jako amunicja do samoobrony. 

 

Model SD9 posiada specjalnie przygotowany spust o zwiększonej sile oporu, który świetnie się sprawdzi w broni służbowej lub do samoobrony. Kolejną ważną sprawą to czytelne i wyraziste celowniki, które mają zapewnić pewną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. 

 

Mimo zupełnie innej konstrukcji model SD9 bierze to co najlepsze i przede wszystkim to co sprawdzone w innych pistoletach marki Smith&Wesson, a jest to między innymi: ergonomia, praca spustu oraz jakość wykonania. 

 

Pistolet ten posiada szynę pod zamkiem, która pozwala zamontować latarkę lub inne akcesorium.

Dzięki zastosowaniu pełnego chwytu, pistolet posiada 16 nabojowe magazynki sprawiając, że jest on bardzo konkurencyjny jako pistolet zaprojektowany do skrytego noszenia. 

Producent: Smith&Wesson
Masa: 632,2 g
Kaliber: 9x19 mm Luger
Długość: 18,3cm
Długość lufy: 4"
Materiał lufy: stal nierdzewna
Muszka: kropka
Szczerbinka: kropka
Zastosowanie: samoobrona
Materiał szkieletu: polimer
Materiał zamka: stal nierdzewna
Magazynek: 16+1