Rewolwer Smith&Wesson 637 Performance Center Enhanced Action k.38S&W Special (170349)

  • 4 690,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

SMITH & WESSON

W 1852 roku Horace Smith i Daniel Baird Wesson założyli spółkę produkującą broń palną na amunicję scaloną. I firma robi to do dzisiaj ze znakomitym skutkiem. W 1853 roku rewolwer S&W był pierwszą amerykańską bronią strzelającą z taką szybkością, z jaką strzelec potrafił obsługiwać jej mechanikę, czyli napinać kurek. Nazywano go wulkanem, ponieważ sekwencja szybkiego ognia wydawała się mieć siłę wybuchającego wulkanu. Od początku rewolwery Smith & Wesson były znane nie tylko z dobrych, innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, ale przede wszystkim z jakości wykonania i niezawodności. Przez 167 lat firma stale inwestuje olbrzymie środki i energię w prace koncepcyjne i nowe projekty. Za tym idą doskonałe realizacje, co w tej branży nie zawsze jest oczywiste, które widzimy i z których strzelamy. Smith & Wesson z siedzibą w Springfield, Massachusetts, tworzy broń nowej generacji do sportu, rekreacji, ochrony osobistej i do użytku służbowego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Performance Center od Smith & Wesson — gdzie dopasowanie łączy się z wydajnością. Od ręcznego cięcia i dopasowywania po precyzyjne dostrajanie — broń palna Performance Center sprawdza się doskonale. Rewolwery Performance Center, rewolwery myśliwskie, pistolety i nowoczesne karabiny sportowe, wywodzące się ze standardowych projektów lub tworzone od podstaw, są najlepszym wyrazem dawnego kunsztu i nowoczesnej technologii.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 413,9g
Kaliber: .38 special +p
Długość: 16 cm
Długość lufy: 1,875" (4,8cm)
Materiał lufy: stal nierdzewna
Muszka: stała
Szczerbinka: stała
Materiał szkieletu: stop aluminium
Wykończenie szkieletu: matowe srebro
Mechanizm spustu: single/double action
Chwyt: drewno
Pojemność bębna: 5
Gwarancja: 2 lata