Rewolwer Smith&Wesson 638 k.38 S&W Special (163070)

  • 3 900,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

SMITH & WESSON

W 1852 roku Horace Smith i Daniel Baird Wesson założyli spółkę produkującą broń palną na amunicję scaloną. I firma robi to do dzisiaj ze znakomitym skutkiem. W 1853 roku rewolwer S&W był pierwszą amerykańską bronią strzelającą z taką szybkością, z jaką strzelec potrafił obsługiwać jej mechanikę, czyli napinać kurek. Nazywano go wulkanem, ponieważ sekwencja szybkiego ognia wydawała się mieć siłę wybuchającego wulkanu. Od początku rewolwery Smith & Wesson były znane nie tylko z dobrych, innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, ale przede wszystkim z jakości wykonania i niezawodności. Przez 167 lat firma stale inwestuje olbrzymie środki i energię w prace koncepcyjne i nowe projekty. Za tym idą doskonałe realizacje, co w tej branży nie zawsze jest oczywiste, które widzimy i z których strzelamy. Smith & Wesson z siedzibą w Springfield, Massachusetts, tworzy broń nowej generacji do sportu, rekreacji, ochrony osobistej i do użytku służbowego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Rewolwery Smith & Wesson J-Frame wspierają Cię od 1950 roku. Te małe rewolwery zostały zaprojektowane do strzelania pełnym nabojem. Są tak proste i łatwe w użyciu, jak niezawodne. Smith & Wesson J-Frame stał się najpopularniejszym rewolwerem obronny o małej ramie na rynku.

Model 638 jest odmianą modelu 38 Bodyguard Airweight®, który łączy sprawdzone cechy oryginału z nowoczesnymi osiągnięciami.

 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 413,9g
Kaliber: 38 s&w special +p
Długość: 160 mm
Długość lufy: 1.875" (4.8 cm)
Materiał lufy: stal nierdzewna
Materiał szkieletu: aluminium
Wykończenie szkieletu: matowe srebro
Mechanizm spustu: single/double action
Chwyt: syntetyczny
Pojemność bębna: 5
Gwarancja: 2 lata