Rewolwer Smith&Wesson 642 Airweight (163810)

  • 3 900,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

SMITH & WESSON

W 1852 roku Horace Smith i Daniel Baird Wesson założyli spółkę produkującą broń palną na amunicję scaloną. I firma robi to do dzisiaj ze znakomitym skutkiem. W 1853 roku rewolwer S&W był pierwszą amerykańską bronią strzelającą z taką szybkością, z jaką strzelec potrafił obsługiwać jej mechanikę, czyli napinać kurek. Nazywano go wulkanem, ponieważ sekwencja szybkiego ognia wydawała się mieć siłę wybuchającego wulkanu. Od początku rewolwery Smith & Wesson były znane nie tylko z dobrych, innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, ale przede wszystkim z jakości wykonania i niezawodności. Przez 167 lat firma stale inwestuje olbrzymie środki i energię w prace koncepcyjne i nowe projekty. Za tym idą doskonałe realizacje, co w tej branży nie zawsze jest oczywiste, które widzimy i z których strzelamy. Smith & Wesson z siedzibą w Springfield, Massachusetts, tworzy broń nowej generacji do sportu, rekreacji, ochrony osobistej i do użytku służbowego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Model 642 to odmiana modelu 42 Centennial Airweight, który integruje sprawdzone cechy oryginału z nowoczesnymi rozwiązaniami materiałowymi i technologicznymi. Rewolwery oparte na lekkiej ramie J Smith & Wesson stały się najpopularniejszą na rynku bronią do skrytego przenoszenia i ochrony w ofercie rewolwerów. Te małe rewolwery zostały zaprojektowane tak, aby strzelały z amunicji o pełnej mocy, są bardzo proste i łatwe w użyciu, i wręcz symbolicznie niezawodne niezawodne. Są dostępne w różnych kalibrach z trzema różnymi kurkami.

  • Lekka rama ze stopu aluminium, zapewniająca małą masę broni i łatwość skrytego przenoszenia.
  • Lufa i cylinder ze stali nierdzewnej. 
  • Masa tylko 400 g. 
  • Zamknięty w ramie kurek nie zaczepia się o ubranie i radykalnie poprawia ergonomię rewolweru.
  • Rewolwer przeznaczony do ciągłego używania wzmocnionej amunicji +P.
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 408,2 g
Kaliber: .38 special +p
Długość: 16 cm
Materiał lufy: stal nierdzewna
Wykończenie lufy: matowe srebro
Muszka: stała
Szczerbinka: stała
Zastosowanie: Skryte przenoszenie, Ochrona osobista
Szkielet: j frame
Materiał szkieletu: stop aluminium
Wykończenie szkieletu: matowe srebro
Mechanizm spustu: double action only
Chwyt: syntetyczny
Gwarancja: 2 lata