Rewolwer Smith&Wesson 642 Crimson Trace Lasergrips k.38S&W Special (163811)

  • 5 990,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

SMITH & WESSON

W 1852 roku Horace Smith i Daniel Baird Wesson założyli spółkę produkującą broń palną na amunicję scaloną. I firma robi to do dzisiaj ze znakomitym skutkiem. W 1853 roku rewolwer S&W był pierwszą amerykańską bronią strzelającą z taką szybkością, z jaką strzelec potrafił obsługiwać jej mechanikę, czyli napinać kurek. Nazywano go wulkanem, ponieważ sekwencja szybkiego ognia wydawała się mieć siłę wybuchającego wulkanu. Od początku rewolwery Smith & Wesson były znane nie tylko z dobrych, innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, ale przede wszystkim z jakości wykonania i niezawodności. Przez 167 lat firma stale inwestuje olbrzymie środki i energię w prace koncepcyjne i nowe projekty. Za tym idą doskonałe realizacje, co w tej branży nie zawsze jest oczywiste, które widzimy i z których strzelamy. Smith & Wesson z siedzibą w Springfield, Massachusetts, tworzy broń nowej generacji do sportu, rekreacji, ochrony osobistej i do użytku służbowego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Rewolwery Smith & Wesson J-Frame wspierają Cię od 1950 roku. Te małe rewolwery zostały zaprojektowane do strzelania pełnym nabojem. Są tak proste i łatwe w użyciu, jak niezawodne. Smith & Wesson J-Frame stał się najpopularniejszym rewolwerem obronny o małej ramie na rynku.

Model 642 CT to odmiana modelu 42 Centennial Airweight®, która łączy sprawdzone w czasie cechy oryginału z nowoczesnymi rozwiązaniami.

• Lekka aluminiowa rama ułatwiająca przenoszenie

• Szkielet i bęben ze stali nierdzewnej

• Uchwyty laserowe Crimson Trace® do szybkiego i dokładnego umieszczania strzałów

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 439g
Kaliber: .38 special +p
Długość: 16 cm
Długość lufy: 1,875" (4,8cm)
Muszka: stała
Szczerbinka: stała
Materiał szkieletu: stop aluminium
Wykończenie szkieletu: matowe srebro
Mechanizm spustu: double action only
Chwyt: lg-305 lasergrips, syntetyczny
Pojemność bębna: 5
Gwarancja: 2 lata