Strzelba Derya Carina U.S.8, k.12/76

  • 2 590,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Derya Arms została założona w 1998 roku w tureckiej prowincji Konya i bardzo szybko stała się jednym z najlepszych tureckich producentów strzelb w pełni zgodnych ze standardami TSE, SAAMI i CIP. Derya eksportuje na cały świat broń przeznaczoną dla myśliwych, strzelców sportowych i służb.

Asortyment obejmuje strzelby powtarzalne, samopowtarzalne, zasilane z magazynków rurowych i pudełkowych o dużej pojemności. Pierwszą zasadą w firmy jest stosowanie wysokiej jakości surowców, które odpowiadają światowemu standardowi produkcji broni i rygorystyczna kontrola procesów na każdym etapie. Derya Arms zapewnia pełną obsługę klientów i wsparcie dla wszystkich swoich marek.

Model strzelby powtarzalnej typu "pump-action" bazujący na platformie opracowanej w 1897 i produkowanej do 1956 roku. Strzelba charakteryzuje się nie tylko ładnym wykończeniem z drewna ale również nie posiada typowego okna wyrzutowego łusek z boku, a od dołu strzelby. 

 

Strzelba posiada 7 nabojowy magazynek rurowy oraz perforowane wykończenia lufy. 

Masa: 3 kg
Kaliber: 12 ga
Długość lufy: 20"