Swarovski luneta Z6i II 2.5-15x44

Swarovski to znany na całym świecie producent najwyższej jakości optyki sportowej. Produkty tej firmy charakteryzują świetne parametry oraz wyjątkowa dbałość o jakość i precyzję wykonania. Dzięki tym cechom lornetki i lunety Swarovski zajmują czołowe miejsca w rankingach i cieszą się znakomitą renomą wśród użytkowników. W politykę firmy wpisuje się ciągła innowacja oraz dbałość o klienta docelowego. 

 

Seria lunet Swarovski Z6i II to najnowocześniejsza technika zamknięta w eleganckiej i ergonomicznie przemyślanej konstrukcji. Lunety charakteryzuje sześciokrotny zoom optyczny. Lunety oparte o tubus 30 mm, zachowują smukłą linię i świetną ergonomię. Dzięki temu znakomicie prezentują się na każdym rodzaju broni. Serie charakteryzuje znakomita jakość obrazu, niezwykle szerokie pole widzenia oraz niezawodność, z której znana jest firma Swarovski. Siatki celownicze zostały umieszczone w drugim planie optycznym (obraz siatki nie zmienia się wraz z regulacją powiększenia) i posiadają dopracowany system podświetlenia punktu celowniczego. Smukły moduł podświetlenia siatki celowniczej jest idealnie dopasowany do wyglądu lunety, a dostępne od góry przyciski do regulacji ustawień zapewniają niezwykle wygodną obsługę. Moduł posiada dzienny i nocny tryb pracy, jest wyposażony w funkcję pamięci, która po uruchomieniu automatycznie przywraca ostatnie wybrane ustawienie i pozwala dokonać wyboru spośród 64 różnych poziomów jasności. SWAROLIGHT, automatycznie uruchamiająca się funkcja podświetlenia, wykorzystuje czujnik nachylenia, by wykryć położenie lunety celowniczej Z6i w pozycji do strzału. Pozwala to oszczędzić baterię i wydłużyć jej czas pracy w urządzeniu. Doskonały układ optyczny generuje niezwykłą ostrość obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia i o zmierzchu.

Swarovski Z6i II 2,5-15x44 to smukła i uniwersalna luneta o szerokich możliwościach. Minimalne powiększenie x2,5 pozwala na użycie lunety podczas polowania zbiorowego. Maksymalne powiększenie x15 pozwala na komfort celowania na dalszych dystansach. Obiektyw o średnicy 44 mm nadaje smukłą linię lunecie. Wraz z transmisją w układzie optycznym na poziomie 90% pozwalają na skuteczne polowanie w trudnych warunkach oświetleniowych. Swarovski Z6i II 2,5-15x44  to klasycznie wyglądająca luneta pięknie prezentująca się na każdej broni myśliwskiej. 

SPECYFIKACJA

 
Powiększenie 2.5-15
Średnica obiektywu 44 mm
Źrenica wyjściowa 9.5-2.9 mm
Odsunięcie źrenicy 95 mm
Pole widzenia na 100 m 16.0-2.7 m
Kątowe pole widzenia 9.2-1.5
Regulacja dioptrii  -3 to +2
Transmisja światła 90 %
Powłoki soczewek FMC
1 Klik 10 mm na 100m
Zakres regulacji bębnów 1.8m-1 m na 100m
Regulacja paralaksy 50-∞
Długość lunety 359 mm
Masa 575g bez szyny 
Średnica Tubusu 30 mm
Funkcjonowanie w temperaturach -20 °C / +55 °C
Przechowanie w temperaturach -30 °C / +70 °C
Wodoodporność  Tak
Wypełnienie azotem Tak
Regulacja podświetlenia punktu tryb noc: 0 - 32 / tryb dzień: 33 - 64
Siatki celownicze  4-I