Trijicon Night Sight HD Glock Orange

  • szt.
  • 949,00 zł
  • Niedostępny

Trijicon Night Sight HD Glock Orange

Metalowe, otwarte przyrządy celownicze przeznaczone do pistoletów Glock serii 17, 17L, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, oraz 45 z wyłączeniem modeli MOS, zaprojektowane specjalnie z myślą o strzelectwie bojowym i taktycznym.

Stalowa szczerbina ma wycięcie w kształcie litery U, co w porównaniu z „klasyczną”, prostokątną szczerbiną znacznie ułatwia i przyspiesza zgranie przyrządów na celu podczas szybkiego strzelania oraz poprawia widoczność celu. Na ramionach szczerbiny umieszczone są kapsułki z trytem, które w warunkach ograniczonego oświetlenia świecą na zielono – trzeci świecący punkt umieszczony jest w stalowej muszce, dzięki czemu strzelec widzi „klasyczny” układ tzw. trzech plamek pozwalających na zgranie przyrządów i celne strzelanie. Tylna ściana szczerbiny jest radełkowana w celu wyeliminowania możliwości powstawania refleksów świetlnych.

Kapsułka trytowa na muszce ma dodatkową pomarańczową obwódkę wykonaną farbą luminescencyjną, która przyspiesza celowanie w dzień, działając jak celownik światłowodowy. Gwarantowana przez producenta żywotność kapsułek z trytem wynosi 12 lat od daty produkcji.

Przednia część szczerbiny wyprofilowana jest w sposób ułatwiający przeładowanie broni jedną ręką z zahaczeniem szczerbiną o elementy wyposażenia osobistego.

Zalecane jest przeprowadzenie instalacji przyrządów przez wykwalifikowanego rusznikarza.