Kolimator Trijicon RMR Type 2 Red Dot Sight 6.5 MOA

  • szt.
  • 4 190,00 zł
  • Niedostępny

Trijicon RMR Type 2 Red Dot Sight 6.5 MOA

Znany, lubiany i już kultowy celownik mikrokolimatorowy RMR Type 2 ma charakterystyczną, opatentowaną obudowę, której kształt zapewnia absorbcję energii uderzenia i jej rozproszenie poza soczewkę, dzięki czemu celownik jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. W tym modelu zastosowano także przeprojektowaną i ulepszoną elektronikę, która sprawdziła się w celownikach montowanych na broni krótkiej.

Celownik stanowi bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla wojska, policji, służb mundurowych, skrytego noszenia broni do samoobrony, ale sprawdzi się także w strzelectwie sportowym oraz myślistwie.

RMR Type 2 wyposażony jest w diodę LED, której jasnością steruje się wygodnie dzięki przyciskom + i – umieszczonym na bocznych ściankach obudowy celownika. Duże przyciski zapewniają łatwość obsługi także dłońmi w rękawiczkach, a także przełączanie elektroniki celownika pomiędzy trybem automatycznym i manualnym oraz wyłączenie celownika przed odłożeniem broni na dłuższy czas do szafy.

Tryb automatyczny jest identyczny, jak w celowniku LED RMR, jeśli wybrany zostanie tryb ręczny, celownik pozostanie w nim przez 16,5 godziny od ostatniego naciśnięcia przycisku – jeśli w tym czasie ponownie nie będzie naciśnięty przycisk, to urządzenie samoczynnie wróci do trybu automatycznego.

Użytkownik ma także możliwość zablokowania przycisków i korzystania z celownika w trybie wyłącznie automatycznym.

Wszystkie celowniki RMR Type 2 Adjustable LED są kompatybilne z urządzeniami noktowizyjnymi. Ten konkretny model wyposażony jest w emiter projektujący plamkę 6.5 MOA. Taki punkt celowniczy dostosowany jest do szybkiego wprowadzania broni w cel podczas jej użycia na krótkim dystansie i jest preferowany jako celownik do zadań CQB.

UWAGA:  RMR Type 2 Adjustable LED mają identyczne wymiary i footprint jak oryginalny celownik RMR Type 1. Jeśli zamierzasz montować RMR na pistoletach Glock MOS, Springfield OSP, Walther PDP lub HK VP9 OR wymagany będzie zestaw montażowy Trijicon RMR (AC32064).