Zestaw GHOST przerywacz 3.5 Rocket + sprężyny do Glock GEN 1-4

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GH-GHO-RTK
  • Producent: Ghost Inc.
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 219,00 zł
  • Niedostępny

Przerywacz Ghost Rocket 3.5lb (zestaw)

Przerywacz firmy Ghost przeznaczony do pistoletów Glock wszystkich generacji – pasuje do każdego modelu z wyłączeniem pistoletów Glock 42 i 43. Idealny do broni używanej  przede wszystkim w charakterze służbowej oraz do strzelania sportowego. Zestaw zawiera przerywacz 3.3 lb, sprężynę spustu 6.0 lb, sprężynę iglicy 4.0 lb, sprężynę iglicy 6.0 lb oraz osłabioną sprężynę blokady iglicy.

Ghost Rocket 3.5lb redukuje opór języka spustowego do 3.5 funta (około 1,6 kg), zapewniając przy tym jego bardzo płynną pracę (wszystkie newralgiczne powierzchnie przerywacza współpracujące z innymi mechanizmami pistoletu są fabrycznie wypolerowane) oraz skracając jego drogę aż o 60% i eliminując efekt over-travel, co pozytywnie wpływa na celność oddawanych strzałów. Przerywacz niweluje także efekt „bump” (glitch) wyczuwalny w początkowej fazie ściągania języka spustowego. W przerywaczu Rocket zastosowano system samoczyszczenia – odpowiednio ukształtowane wycięcia w jego korpusie, które utrudniają osadzanie się na nim zanieczyszczeń negatywnie wpływających na pracę spustu.

Przerywacz Ghost Rocket 3.5lb jest objęty dożywotnią gwarancją producenta.

Znajdujące się w zestawie sprężyny iglicy pozwalają użytkownikowi dobrać właściwą do odpowiednich zastosowań. Sprężyna 4.0 dedykowana jest do sportu, a sprężyna 6.0 – do zastosowań EDC (samoobrony).

Ghost Rocket 3.5lb nie jest akcesorium z grupy „drop-in” i wymaga dopasowania do konkretnego egzemplarza broni, w związku z czym zalecane jest wykonanie montażu przez rusznikarza.