Fiocchi F LINE F BLACK 12/70 24g 7,5 (TRAP)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3509
  • Producent: Fiocchi
  • Kod producenta: 86 1887
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność

Fiocchi ma zasięg globalny, od historycznego zakładu produkcyjnego w Lecco (Włochy) do fabryki w Springfield, Missouri w Stanach Zjednoczonych, w których firma działa z powodzeniem od ponad 35 lat. Giulio Fiocchi rozpoczął działalność w 1876 roku od zakupu małego upadającego zakładu produkująceego broń myśliwską. W bardzo krótkim czasie potrafił tak zmodyfikować i przeorganizować koncepcje produkcji by stać się obecnie jedną z największych na świecie firm produkujących amunicję strzelecką wszystkich rodzajów i kalibrów. Dzięki swojej niezawodności, ugruntowanej przez ponad 140 lat działalności, Fiocchi jest znana na całym świecie z najwyższej jakości produktów (z tzw. pozycjonowaniem premium), potwierdzonej dużą liczbą międzynarodowych wyróżnień z ponad 15 tytułami olimpijskimi włącznie. Produkcja Fiocchi obejmuje pełną ofertę rynkową skierowana do strzelców, od rekreacyjnej amunicji .22 LR i myśliwskiej do specjalistycznych nabojów przeznaczonych dla snajperów jednostek specjalnych. 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

CLAY TARGET SHOTSHELLS

Wszechstronna i zróżnicowana amunicja Fiocchi do strzelań sportowych od treningu do wyczynu mistrzowskiego. Produkowana z niezwykłą starannością z najlepszych komponentów, pozwala bardzo precyzyjnie dobrać nabój do broni, do zadań, które chcemy zrealizować i do własnych preferencji.  

F LINE

Linia amunicji sportowej F przeznaczona dla bardziej doświadczonych strzelców, wymagających produktu o doskonałych i idealnie powtarzalnych właściwościach. Śrut ołowiany zawiera 5% antymonu i zapewnia doskonałą efektywność strzału. Amunicja F jest dostępna w różnych gramaturach i średnicach śrutu z naważkami zoptymalizowanymi dla różnych dyscyplin strzeleckich: trap, skeet, double trap, sporting and compak sporting.

F BLACK

12/70/16 black 24 7.5

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Kaliber: 12/70
Masa śrutu: 24 g
Numer śrutu: 7,5
Przybitka: plastic container
Rodzaj zamknięcia: gwiazdka
Ilość sztuk w opakowaniu: 25 sztuk
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 250
Zastosowanie: Strzelectwo sportowe