Karabinek Stag Arms 15 Pursuit Rifle 18" k.6.5mm Grendel + luneta Vector Optics Continental X6 3-18x50

  • 11 990,00 zł 8 900,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

STAG ARMS

Dzisiaj w Polsce, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, Stag Arms jest jedną z najlepiej sprzedających się marek broni. Karabiny Staga są znane ze swojej trwałości i bezawaryjności. Są oceniane przez użytkowników jako proste, łatwe w obsłudze i przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Stag Arms z siedzibą w New Britain w stanie Connecticut wyróżnia przede wszystkim własne, rozległe zaplecze produkcyjne. 80% elementów broni jest produkowanych samodzielnie, dzięki czemu firma ręczy za jakość nie tylko całości produktu, ale także jego podzespołów oraz pracę całego układu. Stag Arms, zgodnie z przyjętym założeniem, dostarcza gotowy karabin, dzięki temu klient może przysłowiowo „wyjąć go z pudła” i spróbować swoich sił na strzelnicy. Polscy strzelcy, realizując swoją pasję, otrzymują wyjątkowe gwarancje, pełne wsparcie serwisowe, dostępność części i wyposażenia opcjonalnego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

STAG 15 PURSUIT RIFLE 18" 6.5MM Grendel NITRIDE RH MIDNIGHT BRONZE NA

Karabinek zaprojektowany specjalnie dla myśliwych, w którym zwrócono szczególną uwagę na redukcję masy i zachowanie wysokiej celności gwarantującej skuteczne strzały do zwierzyny. Broń zasilana jest amunicją 6,5 Grendel i wyposażona w 18-calową lufę ze stali chromowo-molibdenowej 4150 wykończoną azotowaniem. Lufa zakończona jest standardowym gwintem 1/2-28, na który fabrycznie nakręcone jest urządzenie wylotowe VG6 Gamma Brake. W karabinku zastosowano system gazowy typu Rifle z niskoprofilowym, nieregulowanym węzłem gazowym, dzięki czemu oddziaływanie broni na strzelca jest minimalne.

Lufa wraz z systemem gazowym osłonięte są mierzącym 16,5” łożem STAG Slimline wykonanym z aluminium 6061, na którym wykonano sloty systemu montażowego M-LOK (na godzinie 3, 6 i 9) oraz szynę Picatinny biegnącą przez całą jego długość.

Komora spustowa i zamkowa karabinka wykonane są z kutego aluminium 7075-T6 i wykończone na czarny półmat za pomocą anodowania twardego typu III. Komora zamkowa typu FLAT-TOP i jest przygotowana do wykorzystania z przyrządami celowniczymi mocowanymi na szynie montażowej (mechanicznymi i elektrooptycznymi).

Spust dwuoporowy Timney, dwustronny bezpiecznik (45/60) i rękojeść przeładowania STAG Arms Breach Ambidextrous. Zespół ruchomy składa się z suwadła ze stali narzędziowej 8620 z powierzchnią wykończoną azotowaniem, a w nim osadzono zamek wykonany ze stali 9310, azotowany, który poddano nieniszczącemu badaniu metodą magnetycznej kontroli cząstek. Cechą charakterystyczną jest chromowanie gniazda zamka w suwadle oraz wnętrza klucza gazowego, co podnosi ich trwałość, utrudnia brudzenie i ułatwia czyszczenie z osadów prochowych.

Kolba regulowana Magpul CTR - Pursuit Leather Edition ze skórzaną podkładką pod policzek, chwyt Magpul MOE K2+, osłona spustu Magpul.

Krabinek pokryty jest powłoką Cerakote w kolorze Midnigh Bronze.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl