Karabinek POF USA Phoenix SBR 8" FDE k.9mm

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1POF-01928-8-FDE
 • Producent: POF USA
 • Kod producenta: 01928

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10 900,00 zł brutto
 • 11 900,00 zł 10 490,00 zł
 • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

  Zamów

Patriot Ordnance Factory, Inc (POF-USA) to wiodący producent broni palnej z siedzibą w Phoenix w Arizonie. Produkty POF są doceniane przez wszystkich strzelców na całym świecie, ze względu na jedne z najlepiej wykonanych karabinków bazujących na platformie AR15. Ponato broń od POF od zawsze cechuje duża precyzja i celność przy niesamowitej kulturze pracy karabinków DI oraz DP. Kształt ich karabinków jest synonimem jakości i niepowtarzalności.

POF promuje Phoenixa SBR jako broń zrodzoną z popiołów i wymyśloną od podstaw. Tak jest w rzeczywistości. Karabin ergonomicznie nawiązuje do AR jednak zupełnie odbiega od konstrukcji Stonera. Phoenix wykorzystuje dobrze zaprojektowaną i niezawodną automatykę systemu zamka swobodnego w pełni dostosowaną do użycia tłumika. Górna część broni jest monolityczna z opcjonalnie obustronną, składaną dźwignią przeładowania. Zgodnie z przyjętą przez POF zasadą wszystkie manipulatory w standardzie AR zostały  zduplikowane. Typowa rura kolby mil-spec jest mocowana do szkieletu za pomocą krótkiego odcinka szyny picatinny, co pozwala zastosować dowolne rozwiązanie. Powiększony kabłąk osłony spustu zapewnia bezproblemową pracę w grubych rękawicach.

Do Phoenixa SBR POF zaprojektował i opatentował łukowy, dwurzędowy magazynek o pojemności 35 naboi oraz specjalne, jednopunktowe zawiesie z mocowaniem VTAC QD.

Niewątpliwie Phoenix powstał z myślą o zastosowaniach służbowych ale, jak zwykle stał się również wyborem strzelców sportowych, którzy docenią jego małą masę, manewrowość, dużą pojemność i kompleksowy design połączony z rygorystyczną jakością wykonania POF.

Producent: POF
Masa: 2,09
Kaliber: 9x19 mm Luger
Długość: 44,5cm
Skok gwintu: 1:10
Gwint: 1/2"-28
Urządzenie wylotowe: kompensator 2 komorowy
Długość lufy: 8,5"
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe
Łoże: 7″ MLOK Handguard
Wykończenie szkieletu: anodowanie
Napinacz: obustronny
Mechanizm spustu: mil-spec enhanced, 2,5-3 kg
Chwyt: MFT
Bezpiecznik: obustronny
Gwarancja: 2 lata