Karabinek Stag Arms 15 3 Gun Elite Rifle 18" + biegówka Constantine 1-8x24 FFP

  • 12 390,00 zł 9 900,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

STAG ARMS

Dzisiaj w Polsce, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, Stag Arms jest jedną z najlepiej sprzedających się marek broni. Karabiny Staga są znane ze swojej trwałości i bezawaryjności. Są oceniane przez użytkowników jako proste, łatwe w obsłudze i przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Stag Arms z siedzibą w New Britain w stanie Connecticut wyróżnia przede wszystkim własne, rozległe zaplecze produkcyjne. 80% elementów broni jest produkowanych samodzielnie, dzięki czemu firma ręczy za jakość nie tylko całości produktu, ale także jego podzespołów oraz pracę całego układu. Stag Arms, zgodnie z przyjętym założeniem, dostarcza gotowy karabin, dzięki temu klient może przysłowiowo „wyjąć go z pudła” i spróbować swoich sił na strzelnicy. Polscy strzelcy, realizując swoją pasję, otrzymują wyjątkowe gwarancje, pełne wsparcie serwisowe, dostępność części i wyposażenia opcjonalnego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

STAG 15 3-GUN ELITE RH SS 18 in 5.56 RIFLE BLA SL

Karabinek zaprojektowany z myślą o zawodnikach konkurencji 3-gun, bazujący na konstrukcji klasycznego M4, działającego na zasadzie bezpośredniego odprowadzenia gazów prochowych (DI), wyposażony w lufę o profilu Hanson, o długości 18”, wykonaną ze stali nierdzewnej 416R z gwintem 1/8. Lufa wyposażona jest w komorę nabojową typu Wylde, pozwalającą na strzelanie amunicją 5,56 mm x 45 oraz .223. Na końcu lufy nacięty jest gwint 1/2-28, na którym fabrycznie zainstalowane jest urządzenie wylotowe VG6 Gamma SL Brake.

Na lufie osadzono niskoprofilowy, nieregulowany węzeł gazowy systemu gazowego MID.

Lufa osłonięta jest lekkim, ażurowym, samonośnym łożem STAG Slimline, o długości 16.5”, wykonanym z aluminium 6061, na którym wykonano sloty systemu montażowego M-LOK (na godzinie 3, 6 i 9) oraz szynę Picatinny biegnącą przez całą jego długość.

Komora spustowa i zamkowa karabinka wykonane są z kutego aluminium 7075-T6 i wykończone na czarny półmat za pomocą anodowania twardego typu III i są zgodne z MIL-SPEC. Komora zamkowa typu FLAT-TOP i jest przygotowana do wykorzystania z przyrządami celowniczymi mocowanymi na szynie montażowej (mechanicznymi i elektrooptycznymi).

Spust jednooporowy Geissele Super Dynamic 3-Gun, jednostronny bezpiecznik i rękojeść przeładowania. Zespół ruchomy składa się z suwadła ze stali narzędziowej 8620 z powierzchnią wykończoną azotowaniem, a w nim osadzono zamek wykonany ze stali 9310, azotowany, który poddano nieniszczącemu badaniu metodą magnetycznej kontroli cząstek. Cechą charakterystyczną jest chromowanie gniazda zamka w suwadle oraz wnętrza klucza gazowego, co podnosi ich trwałość, utrudnia brudzenie i ułatwia czyszczenie z osadów prochowych.

Kolba regulowana Magpul MOE SL-S, chwyt Magpul MOE, osłona spustu Magpul.ZESTAW ZAWIERA RÓWNIEŻ BIEGÓWKĘ Vector Optics CONSTANTINE 1-8x24 z jednoczęściowym montażem!

To świetnie przemyślana luneta o bardzo szerokim spectrum zastosowania z poszukiwaną przez wielu strzelców sportowych siatką balistyczną w pierwszym planie. Przy ustawieniu powiększenia obrazu na x1 otrzymujemy rasową biegówkę z bardzo szerokim polem widzenia (38,9m na 100m) i niewielkim podświetlonym znakiem celowniczym. Na minimalnej krotności jest on widoczny jak podświetlany punkt. W tym ustawieniu obsłużymy wszystkie dynamiczne sytuacje strzeleckie.

Powiększenie x8 pozwala na skorzystanie z balistycznej siatki celowniczej z precyzyjną podziałką (specyfikacja siatki znajduje się na zdjęciu). Te ustawienie umożliwia precyzyjne rozpoznanie celu oraz skuteczne oddawanie strzałów na dalekich dystansach. Luneta sprawdzi się nawet przy obciążeniach wywołanych przez odrzut kalibru .338 Lapua Magnum.

 

SECYFIKACJA
Pole widzenia (m na 100m): 38,9-5 m
Waga: 500 g
Długość: 273
Tubus: 30 mm
Regulacja elewacji: ponad 50 MIL
Regulacja horyzontalna: ponad 50 MIL
Siatka celownicza: VOF-EHT
Podświetlenie siatki celowniczej: Tak, 11 stopni natężenia
Klick: 1/10 MIL
Odsunięcie źrenicy wyjściowej: 90mm
Regulacja paralaksy: Nie

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 3.4 kg
Kaliber: 5,56 mm NATO, .223 remington
Długość: 100 cm kolba rozsunięta, 91 cm kolba zsunięta
Gwint: 1/8
Urządzenie wylotowe: kompensator stag 3g compensator
Profil lufy: heavy barrel
Materiał lufy: stal nierdzewna 416r
Blok gazowy: niskoprofilowy
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo bojowe, Strzelectwo dynamiczne, Myślistwo
Szkielet: kuty mil-spec
Materiał szkieletu: aluminium 7075 t6
Wykończenie szkieletu: anodowanie typ iii
Materiał zamka: stal narzędziowa 158
Zamek: mil-spec
Wykończenie zamka: powłoka fosforanowo manganowa
Suwadło: m16
Materiał suwadła: stal narzędziowa 8620
Wykończenie suwadła: chromowana komora gazowa, chromowany klucz gazowy, powłoka fosforanowa
System gazowy: Rifle
Napinacz: standardowy mil-spec
Kolba: magpul acs
Urządzenie powrotne: bufor h, sprężyna carbine
Mechanizm spustu: geissele super 3-gun trigger
Chwyt: magpul moe grip
Bezpiecznik: standardowy mil-spec
W zestawie: instrukcja obsługi, jeden magazynek
Gwarancja: 2 lata