Karabinek Stag Arms 15 3-GUN Rifle 16"

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1STAG-15003702
 • Producent: Stag Arms
 • Kod producenta: STAG15003702

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 9 900,00 zł brutto
 • 8 890,00 zł
 • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

  Zamów

STAG ARMS

Dzisiaj w Polsce, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, Stag Arms jest jedną z najlepiej sprzedających się marek broni. Karabiny Staga są znane ze swojej trwałości i bezawaryjności. Są oceniane przez użytkowników jako proste, łatwe w obsłudze i przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Stag Arms z siedzibą w New Britain w stanie Connecticut wyróżnia przede wszystkim własne, rozległe zaplecze produkcyjne. 80% elementów broni jest produkowanych samodzielnie, dzięki czemu firma ręczy za jakość nie tylko całości produktu, ale także jego podzespołów oraz pracę całego układu. Stag Arms, zgodnie z przyjętym założeniem, dostarcza gotowy karabin, dzięki temu klient może przysłowiowo „wyjąć go z pudła” i spróbować swoich sił na strzelnicy. Polscy strzelcy, realizując swoją pasję, otrzymują wyjątkowe gwarancje, pełne wsparcie serwisowe, dostępność części i wyposażenia opcjonalnego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

STAG 15 3-GUN 16" RIFLE WITH STAINLESS BARREL .223Wylde

Karabinek zaprojektowany z myślą o zawodnikach konkurencji 3-gun, bazujący na konstrukcji klasycznego M4, działającego na zasadzie bezpośredniego odprowadzenia gazów prochowych (DI), wyposażony w lufę o profilu Hanson, o długości 16”, wykonaną ze stali nierdzewnej 416R z gwintem 1/8. Lufa wyposażona jest w komorę nabojową typu Wylde, pozwalającą na strzelanie amunicją 5,56 mm x 45 oraz .223. Na końcu lufy nacięty jest gwint 1/2-28, na którym fabrycznie zainstalowane jest urządzenie wylotowe VG6 Gamma SL Brake.

Na lufie osadzono niskoprofilowy, nieregulowany węzeł gazowy systemu gazowego MID.

Lufa osłonięta jest lekkim, ażurowym, samonośnym łożem STAG Slimline, o długości 15”, wykonanym z aluminium 6061, na którym wykonano sloty systemu montażowego M-LOK (na godzinie 3, 6 i 9) oraz szynę Picatinny biegnącą przez całą jego długość.

Komora spustowa i zamkowa karabinka wykonane są z kutego aluminium 7075-T6 i wykończone na czarny półmat za pomocą anodowania twardego typu III i są zgodne z MIL-SPEC. Komora zamkowa typu FLAT-TOP i jest przygotowana do wykorzystania z przyrządami celowniczymi mocowanymi na szynie montażowej (mechanicznymi i elektrooptycznymi).

Wysokiej jakości, precyzyjny spust jednooporowy Hiperfire Hipertouch Competition (użytkownik może wybierać pomiędzy trzema siłami spustu [1, 1.5, 2 kg – Light, Medium-Light, Medium], które reguluje się zespołem dwóch sprężyn), bezpiecznik (Ambidextrous Configurable Safety 90-Degre) i rękojeść przeładowania (STAG Arms Breach Charging Handle) obustronne. Zespół ruchomy składa się z suwadła ze stali narzędziowej 8620 z powierzchnią wykończoną azotowaniem, a w nim osadzono zamek wykonany ze stali 9310, azotowany, który poddano nieniszczącemu badaniu metodą magnetycznej kontroli cząstek. Cechą charakterystyczną jest chromowanie gniazda zamka w suwadle oraz wnętrza klucza gazowego, co podnosi ich trwałość, utrudnia brudzenie i ułatwia czyszczenie z osadów prochowych.

Kolba regulowana Magpul MOE SL-S, chwyt Magpul MOE K2, osłona spustu Magpul.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Kaliber: 5,56 mm NATO, .223 remington
Gwint: 1/8
Urządzenie wylotowe: VG6 Gamma SL Brake
Długość lufy: 16"
Profil lufy: hanson
Materiał lufy: stal nierdzewna 416r
Blok gazowy: niskoprofilowy
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe
Łoże: Stag Slimline 15"
Materiał zamka: stal 9310
Materiał suwadła: stal narzędziowa 8620
System gazowy: Mid
Napinacz: Obustronny STAG Arms Breach Ambidextrous
Kolba: Magpul MOE SL-S
Mechanizm spustu: 1-2kg, Hiperfire Hipertouch Competition, jednooporowy
Chwyt: Magpul MOE K2
Bezpiecznik: 60/90, obustronny
W zestawie: instrukcja obsługi, jeden magazynek
Gwarancja: 2 lata, opcja przedłużonej gwarancji +1 rok