Karabinek BCM Recce-16 MCMR Precision 5.56 NATO (.223Rem)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1BCM-752-750
  • Producent: BCM
  • Kod producenta: BCM-CARBINE-752-750

  • Historia ceny
  • 13 690,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek BCM model Recce-16 MCMR Precision

 

Model karabinka bazującego na wojskowym M4, przeznaczonego do rekreacji, sportu, strzelectwa taktycznego czy obronnego w ofercie znanego i cenionego producenta klonów AR15. Będzie stanowić interesującą propozycję jako baza do stworzenia karabinka typu RECCE, z uwagi na wyposażenie go w 16-calową lufę i  15-calowe łoże wykonane z aluminium. Karabinki BCM cieszą się popularnością i uchodzą za wytrzymałe i bezawaryjne.

Karabinek wyposażony jest precyzyjną lufę o profilu medium, długości 16”, z gwintem o skoku 1/8, testowaną metodami HPT (test ciśnieniowy) oraz MPI (test magnetyczny na ciągłość struktury). Komora nabojowa typu Wylde, przystosowana do amunicji .223 Rem oraz 5,56x45. Lufa wykonana jest ze stali nierdzewnej 410 zgodnej z MIL-SPEC i wykończona fosfatowaniem, zaś na jej końcu wykonano gwint 1/2x28, na którym nakręcony jest kompensator BCMGUNFIGHTER MOD 1 Compensator. System gazowy zastosowany w karabinku ma długość MID.

Lufa osłonięta jest aluminiowym łożem z szyną Picatinny biegnącą przez całą jego długość. Dodatkowo, na pozostałych ośmiu powierzchniach łoża wykonano sloty systemu montażowego M-LOK, dających pełną dowolność w doposażeniu broni w niezbędne akcesoria. Łoże mocowane jest za pomocą nowatorskiego, opatentowanego systemu montażu, którego cechą charakterystyczną jest niwelowanie odkształceń, które mogą powstawać podczas nagrzewania się broni.

Frezowane komory zamkowa i spustowa karabinka wykonane są z kutego aluminium 7075 T6 wykończonego na czarno twardym anodowaniem typu III. Urządzenie spustowo-uderzeniowe PNT produkcji BCM, typu MIL-SPEC, jednooporowe z jednostronnym bezpiecznikiem typu wojskowego.

Zespół ruchomy wykonany ze stali 158 i przetestowany metodami HPT i MPI z chromowanym kluczem gazowym oraz gniazdem zamka. Rękojeść przeładowania jednostronna BCM Gunfighter.

Karabinek wyposażony jest w precyzyjną, wygodną kolbę, chwyt pistoletowy, kabłąk i end plate BCM Gunfighter.

 

Masa: 2,95kg
Kaliber: 5,56x45 mm, .223 remington
Gwint: 1/8
Urządzenie wylotowe: BCMGUNFIGHTER MOD 1 Compensator
Długość lufy: 16"
Profil lufy: medium contour
Materiał lufy: stal 11595E
Wykończenie lufy: fosfatowana
Łoże: 15" aluminiowe m-lok
Mechanizm spustu: jednostopniowy mil-spec
Gwarancja: 2 lata